Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Imgleft500/500Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Emptybarbleue  (500/500)

Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Empty Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Paz Ara. 27, 2009 4:04 pm

Sarı-Lacivertliler'in bir Sırp menacer aracılığıyla temasa geçtiği golcü futbolcu, ülkesindeki gazetelere konuştu: Fenerbahçe'den gelen teklifi başka hiçbir kulüpten alamam. Başkan Reto Stiffler de transferime karşı çıkmaz.
    Jovanovic adım adım F.Bahçe'ye geliyor Fft1mm824279
    Daniel Güiza ve Semih Şentürk’ün yanına bir santrfor daha almak için harekete geçen Fenerbahçe Yönetimi; Luca Toni, Milan Jovanovic ve Mark Janko’yla dirsek temasına geçmişti. Fiorentina ve İnter’in göz hapsinde tuttuğu Toni, öncelikle İtalya’ya dönmek istediğini söylerken; Janko da, “Türkiye’de futbol enerjisi müthiş, fakat şu an Red Bull Salzburg’da mutluyum” diyerek görüşmeleri yarıda kesmişti. İki yıldızdan gelen olumsuz haberler, Milan Jovanovic’te yaşanan gelişmelerle anında unutuldu.
    3 yıl için 12.5 milyon Euro önerdiler
    Geçtiğimiz günlerde FANATİK’e konuşan ve “28 yaşındayım, Dünya Kupası’nda forma giyeceğim. Bu yüzden kendim için en iyi olan teklifi kabul etmem gerekiyor. Kulübün büyük olması önemli. Milan Rapajc’le görüştüm, bana Fenerbahçe’nin büyük kulüp olduğunu söyledi” ifadelerini kullanan Jovanovic dün de Sırp gazetelerine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe’nin üç yıl için net 12.5 milyon Euro ödemeye hazır olduğunu iddia eden Sırp golcü, “Böyle bir para teklifini başka hiçbir kulüpten alamam. Fenerbahçe’ye ‘evet’ dediğimde, Standard Liege Başkanı Reto Stiffler de bu kararıma karşı çıkmaz. Çünkü sezon sonu serbest kalıyorum ve onlar da benden para kazanmak istiyor” dedi.
    Standard Liege 2 milyon Euro’ya indi
    Hem tam yetki verdikleri Sırp menacer hem de takım arkadaşı Sinan Bolat aracılığıyla Milan Jovanovic görüşmelerini yürüten Fenerbahçe’ye bir iyi haber de Standard Liege’den geldi. Sezon başında Jovanovic için Stuttgart’tan 5 milyon Euro isteyen Belçika Kulübü, Ocak’ta 2 milyon Euro’ya razı...

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:45 pm