Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe hep bir adım önde

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Fenerbahçe hep bir adım önde Imgleft500/500Fenerbahçe hep bir adım önde Emptybarbleue  (500/500)

Fenerbahçe hep bir adım önde Empty Fenerbahçe hep bir adım önde

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Ptsi Ocak 18, 2010 6:23 am

Fenerbahçe'nin son transferi dün Sarı-Lacivertli renklerle ilk idmanını yaptı. Gökhan Ünal, yeni takımını yere göğe sığdıramazken, Semih'i kıskandığını açıkladı.
    Fenerbahçe hep bir adım önde Fft1mm848986
    Yeni transfer Gökhan Ünal'dan ilk sözler: Fenerbahçe en popüler ve öncü kulüp. Taraftarın önüne çıkıp gol atacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum.

Yıllardır kendisini transfer etme uğraşı veren Aziz Yıldırım’ın, sonunda Fenerbahçe’ye kazandırdığı Gökhan Ünal’dan iddialı sözler. Önceki gece geç saatlerde Antalya kampına katılan golcü oyuncu, dün sabah ilk idmanına çıktı ve antrenör Ayhan Tumani ile bir çalışma yaptı. Öğle yemeğinde ise onu bir sürpriz bekliyordu. Gece geç saatte geldiği için Gökhan’ı göremeyen yeni takım arkadaşları, yemek salonuna girdiğinde onu “hoşgeldin” tezahüratı ve alkışlarla karşıladı.

‘Büyüklüğünü daha iyi anlayacaksın’
    Daha sonra FBTV’deki “Kamp günlüğü” programına katılan golcü futbolcu, çarpıcı sözler sarfetti. İşte Gökhan’ın söyledikleri: “Fenerbahçe denince akla ilk olarak Süper Lig’in en popüler ve önce kulübü geliyor. Ayrı bir kitlesi var ve bu yüzden hep bir adım önde. Engellemelere de maruz kalıyor. Gelmeden Topuz’la konuştuk. ‘Buraya gelince, Fenerbahçe’nin büyüklüğünü daha iyi anlayacaksın’ dedi. Fenerbahçe deyince başarı, sevinç ve stadın atmosferi geliyor aklıma. Statta rakibi boğan bir hava var. Taraftar desteğini aldıkça daha iyi oynayacağıma inanıyorum. En heyecanlanacağım şey, o stattaki ilk maçım olacak.

‘Kaptan Alex’i tartışmam bile’
    Tarftarın önünde ilk maçıma çıkıp, ilk golü atacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum. Hedefim arkadaşlarımın da desteğiyle yeniden gol kralı olmak. Bunun, Fenerbahçe’de daha kolay olacağına inanıyorum. Takımda 4 gol kralı adayı var. Bu da rekabeti getirecek, kazanan Fenerbahçe olacak. Alex’i tartışmam bile. Onunla birlikte oynayacağım için heyecanlıyım. İspanya Gol Kralı Güiza burada. Semih de milli takımdan arkadaşım ve çok kaliteli bir oyuncu. Emre’yi de ayrı bir yere koymak istiyorum. Tek eksiğim, Semih gibi güzel top saklayamamam.

‘Gökhan yok, yıldızlar var’
    O, çok kaliteli bir forvet. En beğendiğim özelliğim ise ayak içi vuruşlarım. Beklentilerin farkındayım. Trabzon’da belki çok gol atamadım. Burada sadece Gökhan Ünal yok, yıldızlar var. Trabzon’da her maçtan sonra tepkiyi ben alıyordum. Burada bir sürü yıldız oyuncuyla paylaşacağım. Daha rahat oynamanın, daha rahat gol atmaya yardımcı olacağına inanıyorum. En olgun çağımda, tecrübeli bir şekilde geldiğim için her şeyin iyi olacağına eminim. Camianın büyük, baskının da yoğun olduğunu biliyorum. Benim için yeni bir başlangıç, yeni bir sayfa. Sadece destek bekliyorum. Taraftar yanımda olsun yeter.”

18’e alınacak
    Önceki gece geç saatlerde kampa katılıp, dün sabah tek başına, öğleden sonra takımla çalışan Gökhan Ünal, lisansının yetiştirilmesi durumunda teknik direktör Daum tarafından, Antalyaspor maçının 18 kişilik kadrosuna dahil edilecek. Alman hocanın, golcü oyuncunun takım havasına alışması için bu yolu tercih ettiği belirtildi.
    Fenerbahçe hep bir adım önde Fft30mm848984
    Gökhan Ünal’ın kadroya katılmasından dolayı mutlu olan teknik direktör Daum, sabah antrenmana çıkarmadan önce oyuncusuyla bir araya gelip kendisini kutladı ve ayak üzeri sohbet etti.
    Fenerbahçe hep bir adım önde Fft30mm848985
    Öğle yemeğinde Gökhan Ünal’ı alkışlar ve “hoşgeldin” tezahüratıyla karşılayan Fenerbahçeli futbolcular, aynı tabloyu akşam üzeri gerçekleştirilen idmanda da tekrarladı. Golcü oyuncu da, yeni takım arkadaşlarına alkışla karşılık verdi.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 4:12 pm