Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fener arasın yeter

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Fener arasın yeter Imgleft500/500Fener arasın yeter Emptybarbleue  (500/500)

Fener arasın yeter Empty Fener arasın yeter

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Perş. Ara. 24, 2009 7:26 am

Ara transferde alınması düşünülen isimler arasında bulunan Standard Liege'in golcüsü Jovanoviç'ten mesaj var: Teklif olursa sıcak bakarım.
    Fener arasın yeter Fft1mm821427
    Fenerbahçe’nin gündemindeki forvetlerden Milan Jovanovic, FANATİK’e çok özel açıklamalar yaptı. Standart Liege forması giyen Sırp yıldız, Sarı-Lacivertli ekipten resmi bir teklif almadığını ancak kendisiyle temasa geçilmesi durumunda Türkiye’de top koşturma fikrine sıcak bakacağını söyledi. 28 yaşındaki golcü, “Türkiye’den kimse bana bir teklif yapmadı. Ancak Fenerbahçe gerçek anlamda benimle ilgileniyorsa, ben de buna sıcak bakabilirim. Çünkü Fenerbahçe, Türkiye’nin en önde gelen kulüplerinden. Çok iyi bir taraftarı olduğunu ve güçlü bir takım olduğunu biliyorum. Eğer bana teklif yaparlarsa görüşebilirim” diye konuştu.
    Fiyatı 2 milyon Euro’ya düştü
    Standart Liege’de milli kalecimiz Sinan Bolat ile birlikte forma giyen Jovanovic’i sezon başında Stuttgart istemişti. Ancak Belçika temsilcisi 5 milyon Euro bonservis talep edince anlaşma gerçekleşmedi. Sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olması dolayısıyla Standart Liege’in 2 milyon Euro gibi bir bonservis bedeli karşılığında Jovanovic’i satabileceği kaydedildi.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:50 pm