Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yönetim taraftara sahip çıktı

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7512
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Yönetim taraftara sahip çıktı Imgleft500/500Yönetim taraftara sahip çıktı Emptybarbleue  (500/500)

Yönetim taraftara sahip çıktı Empty Yönetim taraftara sahip çıktı

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Cuma Nis. 23, 2010 5:23 am

Kasımpaşa'nın, Sarı-Lacivertliler için 120 Lira fiyat biçtiği 5 bin 34 bileti alan Fenerbahçe Yönetimi, bunları taraftarına 50 ve 80 Lira'dan satacak.

Yönetim taraftara sahip çıktı Fft1mm965957

uyuma, taraftara sahip çık’ isteği bu kez gerçek oldu! Öyle ki, Kasımpaşaspor Yönetimi’nin 120 Lira fiyat biçtiği ve konuk takım için 5 bin 34 adet ayırdığı biletlerin tamamını, Fenerbahçe Yönetimi satın aldı! Taraftarından böyle bir istek olmadan atılan bu adım, camiada büyük sevinç yarattı. Nasıl yaratmasın ki, aynı rakamların uygulandığı Kasımpaşa-Galatasaray maçında Sarı-Kırmızılı taraftarlar yüksek fiyat uygulanıyor diye tribüne gelmemiş, bunu protesto eden Başkan Adnan Polat da, maçı az sayıdaki taraftar arasında izlemişti. Ama Fenerbahçe Yönetimi, ‘iyi günde de, kötü günde de taraftarımızın yanındayız. Taraftar da takımının yanında olsun’ mesajı vererek, bu konuda da bir ilke imza attı.

Bugün saat 14.30’da satışta
    Şükrü Saracoğlu Stadı’nın yanındaki Biletix gişelerinden saat 14.30’dan itibaren satışa çıkacak biletleri, taraftarlar 50 ve 80 Lira’dan alabilecek. Aradaki farkı ise kulüp karşılayacak. Tabii öncelik, her zamanki gibi kulüp üyeleri, taraftar kart sahipleri ve Fenercell abonesi taraftarlarda... Ve bir taraftar, en fazla üç bilet alabilecek.

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 10:51 pm