Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şen: Bu böyle devam edemez

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Şen: Bu böyle devam edemez Imgleft500/500Şen: Bu böyle devam edemez Emptybarbleue  (500/500)

Şen: Bu böyle devam edemez Empty Şen: Bu böyle devam edemez

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Cuma Mart 19, 2010 6:25 am

Fenerbahçe eski başkanı, 'Galatasaray maçı kaybedilir ya da yarıştan erken kopulursa, olağanüstü kongre olabilir. Yıldırım Samandıra'ya hemen el atmalı' dedi.

Şen: Bu böyle devam edemez Fft1mm920868

Gaziantepspor ve Galatasaray maçlarını dönüm noktası gördüğünün altını çizen Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen, olağanüstü kongrenin de bu iki haftaya bağlı olduğunu söyledi. Başkan Aziz Yıldırım’ın 24 saat içinde Daum, Aykut Kocaman ve futbolcu üçgenindeki gerginliğe acil çözüm bulması gerektiğini belirten Şen, “Aziz Yıldırım 12 yıllık iktidarının en önemli 2 haftasını geçirecek. Ama Başkan ortalıkta gözükmüyor. Ona tavsiyem, Daum ile Aykut Kocaman’ı yanına alıp bir odaya kapansın, gerekirse 10 saat konuşsun. Futbolcularla kopan insani ilişkilerini düzeltsin. Daum ve Aykut Fenerbahçe’den önemli paralar alıyor. Medyada sürekli bu ikilinin arasının bozuk olduğu işleniyor” dedi.

‘Daum’un tavrı yanlış’
    Daum’un tarzını eleştiren Şen, sözlerine şöyle devam etti: “Daum’un bir mantığı var; ‘Futbolcu beni sevmesin, ama işini yapsın’ der. Ancak yanılıyor, futbolcu da insandır. İlgiye, sevgiye ihtiyaç duyar. Aziz Yıldırım, futbol takımında kaybolan sevgi, huzur ve takımdaşlık duygularını yeniden yapılandırsın. Teknik ekip de, işini içtenlikle yapsın. Galatasaray maçı kaybedilir ya da Fenerbahçe o maçtan sonra yarıştan koparsa Aziz Yıldırım ciddi sıkıntıya girer. Ben muhalefet değilim, düşüncelerimi söyleyerek görevimi yapıyorum. Fenerbahçeli mutsuz, kırgın ve öfkeli. Tribünlerin kopması durumunda, bu kez ben bile birleşme sağlayamam. Olağanüstü kongre bu iki haftaya bağlı ve bu hava tribünlerin arzusuyla oluşur.”

Yalçın Türk

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:31 pm