Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daum bastırdı Önder affedildi

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Daum bastırdı Önder affedildi Imgleft500/500Daum bastırdı Önder affedildi Emptybarbleue  (500/500)

Daum bastırdı Önder affedildi Empty Daum bastırdı Önder affedildi

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Ptsi Ara. 28, 2009 6:33 am

Alman hoca, “kendine kulüp bul” denilen gurbetçi futbolcuya ihtiyacı olduğunu söyleyince, yönetim geri adım attı.
    Daum bastırdı Önder affedildi Fft1mm824661
    Sakatlığı nedeniyle evinde dinlenmesi gereken bir günde dışarı çıkıp, geç saatlere kadar barda eğlenerek sarhoş olan, ardından evinde sehpayı yumruklayıp elini kesen Önder Turacı’yı gözden çıkaran yönetime, Daum freni. Başkan Aziz Yıldırım’ın, menaceri Doğan Ercan’ı çağırıp, “Oyuncuna kulüp bul” dediği Önder için Daum devreye girince, planlar değişti. Tecrübeli futbolcuya ligin ikinci yarısında ihtiyacı olduğunu ifade ederek, “Eğer kendisini gönderirseniz, savunmada alternatifimiz iyice azalır. Ben, onun takımda tutulmasını istiyorum” diyen Daum, bu fikrini sportif direktör Aykut Kocaman’la da paylaştı. Bu gelişme sonrası Başkan?Aziz Yıldırım, Önder’in menacerini kulübe çağırdı. Bugün yapılacak görüşmede,?Önder’in bundan sonra özel yaşamına çok dikkat etmesi gerektiğinin vurgulanacağı belirlendi.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 4:11 pm