Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir mesaj da Daum'dan!

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Bir mesaj da Daum'dan! Imgleft500/500Bir mesaj da Daum'dan! Emptybarbleue  (500/500)

Bir mesaj da Daum'dan! Empty Bir mesaj da Daum'dan!

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Perş. Ara. 24, 2009 7:29 am

Kadroları iyi olmasına karşın forvete transfer yapmayı düşündüklerini vurgulayan Alman hoca, “Birkaç oyuncu hakkında sürekli konuştuk” dedi.
    Bir mesaj da Daum'dan! Fft1mm821419
    Altay maçı sonrası genel bir değerlendirmede bulunan Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, devre arasında kadroyu takviye edeceklerini kaydetti. İşte Alman hocanın söyledikleri: “Kadromuz iyi ve kaliteli, takımın ruhu yerinde, gittikçe daha iyi olacağız. Evet, kadromuz iyi ama yine de transferi düşünüyoruz. Ofansif oyuncu almak istiyoruz. Aykut Kocaman ile sürekli diyalog halindeyiz. Kocaman, yönetimle birlikte iyi işler yapacak. Son günlerde birkaç futbolcu hakkında sık sık bir araya gelip konuştuk. Ara transferde sorun, herkesin sözleşmesinin olması. Kimi, nereden kapabiliriz bilmiyorum. Şunu da tekrarlamak istiyorum; kadromuz iyi.
    ‘Ara şampiyonluğu’
    Buraya bu kadroyla geldik. Kupaya da iyi bir başlangıç yaptık. Takımımı tebrik ediyorum. Son 10 günde 4. maçımızı kazandık. İlk yarıyı iyi kapattığımızı düşünüyorum. İlk 6 ay güzel şeyler yaşadık. Ligde 37 puan topladık ama 3 puan daha fazla alabilirdik. Düşüş yaşadık ama ara şampiyonluğunu aldık. Avrupa’da çok iyi performans sergiledik. Bunu, bizden başka üç takım yapabildi. Avrupa’da Lille bizi bekliyor. Zorlu bir rakip olsa da, Lille’i geçeceğimize eminim. Bugün fazla şans bulamayan oyuncularım beni mutlu etti. Artık ileride onlara da rahatlıkla görev verebileceğimizi biliyoruz.”

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 3:14 pm