Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cem Yılmaz'dan bomba sözler

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Cem Yılmaz'dan bomba sözler Imgleft500/500Cem Yılmaz'dan bomba sözler Emptybarbleue  (500/500)

Cem Yılmaz'dan bomba sözler Empty Cem Yılmaz'dan bomba sözler

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Cuma Nis. 02, 2010 5:32 am

Fenerbahçeli olduğunu belirtmekten çekinmeyen Cem Yılmaz kulübün dergisinin yeni sayısına konuk oldu.

Cem Yılmaz'dan bomba sözler Fft1mm939889

Tartışmasız Türkiye’nin en komik insanı Cem Yılmaz. Tabii sadece komik değil; başka vasıfları da var. Hem de hepsinde çok başarılı, yazarlık gibi, karikatüristlik gibi, yönetmenlik, oyunculuk ve son olarak da orkestra şefliği(!) gibi...Bir özelliği de, iyi bir Fenerbahçeli olması... Fenerbahçe Dergisi’nin son sayısında formayla ofisinde verdiği pozların yanında, söylediği sözlerle de çok tartışılacak CMYLMZ!

"Evde üç erkektik, ben, ağabeyim ve babam. Hepimiz de Fenerbahçeliyiz. Çok yakın arkadaşlarımızın da çoğu Fenerbahçeli. Sanki normalde Fenerbahçeli olunur gibi geliyor bana. Hiç başka takım düşünmedim yani."

"Top, oradan geleydi bak ne güzel gol olacaktı’ tarzı bir futbol seyircisi değildim. Zamanla futbolu bilmekten çok seyretmeye, zevk almaya önem verdim. Başka takımı çok ciddi tutan arkadaşlarım da var. Tuhaf olan; başka takımı tutuyorlar, ama en çok Fenerbahçe ile ilgileniyorlar. Kendi takımının yorumunu da Fenerbahçe üzerinden yapıyorlar mesela. Bu da çok eğlenceli oluyor."

"Stat denince ihtişamı ve modernliği açısından akla FB Şükrü Saracoğlu Stadı gelir. Bazen arkadaşlarımızı “Haydi arkadaşlar, hangi takımdan olursanız olun, ama gelin, konforlu bir maç izleyin” diye stadımıza davet ediyoruz. Yine bir keresinde yerimi birine verince, ayakta yedek kulübesinin arkasında bir maç izlemişliğimiz var."

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:27 pm