Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daum'dan önemli mesajlar

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Daum'dan önemli mesajlar Imgleft500/500Daum'dan önemli mesajlar Emptybarbleue  (500/500)

Daum'dan önemli mesajlar Empty Daum'dan önemli mesajlar

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Perş. Nis. 01, 2010 6:29 am

Kötü günlerin geride kalmasıyla basın toplantılarında neşeli bir görüntü çizmeye başlayan Fenerbahçe'nin hocası Christoph Daum, derbiyi izlemek üzere İstanbul'a gelen yabancı gazetecileri de uzun bir aradan sonra kabul etti.

Daum'dan önemli mesajlar Fft1mm938658

Daum, Alman Sport Express ekibine dikkat çekici açıklamalar yaptı: “Tekrar Türkiye’ye dönmemin tek bir sebebi vardı. Başkan Aziz Yıldırım benden bu sezon şampiyonluk istedi. Ben buraya Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için geldim. Tek görevim bu. Tabii ki Avrupa Kupaları ve Türkiye Kupası çok önemli ancak asıl hedefim ligi kazanmak...

En önemlisi lig
    Diğer kupalar artı bir sevinç yaratacak. Türkiye’de en önemli başarı lig şampiyonluğudur. Bunun bilincindeyim ve bunu başaracağıma inandığım için görevi kabul ettim. Sezona iyi başladık, ardından çok kötü bir dönem geçirdik. Yine de toparlanmayı bildik. Galatasaray’ı kendi evinde yenmek kolay bir şey değil. Bizim çocuklar bunu başardı ve bu moralle mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum.”

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:48 pm