Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazanamazsak kâbus yaşarız

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Kazanamazsak kâbus yaşarız Imgleft500/500Kazanamazsak kâbus yaşarız Emptybarbleue  (500/500)

Kazanamazsak kâbus yaşarız Empty Kazanamazsak kâbus yaşarız

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Paz Şub. 28, 2010 6:46 am

Son maçlarda iyi oynamalarına karşın galibiyete ulaşamadıklarını ifade eden Alman çalıştırıcı, “Buna Belediye karşısında son vermemiz gerekiyor” dedi.

Kazanamazsak kâbus yaşarız Fft1mm897037

Takımıyla birlikte 3 puan mutluluğunu yaşamayı adeta unutan Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile oynayacakları karşılaşmaya, dönüm maçı olarak bakıyor. Lille maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, “Bu maçın dönüm noktası olmasını umuyorum. Olmazsa pazar günü” diyen Alman hoca, futbolcularıyla yaptığı toplantıda buna dikkat çekti. Bu mücadelenin kendileri için bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan tecrübeli teknik adam, “Son 6 maçımızda galip gelemedik. Bu hasrete son vermemiz gerekiyor. Ligde yeterince puan kaybı yaşadık ve bütün kredimizi tükettik. Bundan sonra asla kayba tahammülümüz yok. Son maçlarda ortaya koyduğunuz futbol beni mutlu etti.

‘Artık kazanma zamanı geldi’
    İyi oynuyor, mücadele ediyoruz ama bunu skora yansıtamıyoruz. Tek sıkıntımız kazanamamak. Bir galibiyet alırsak, devamı gelir. Artık kazanma zamanı geldi. Taraftarımızın bizden beklentisi büyük. Bunu yerine getirmeliyiz. Kötü bir sonucu düşünmek bile istemiyorum. Kazanamazsak, bizim için tam anlamıyla bir kâbus olur. Herkes bunun bilincinde olsun” diye konuştu.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 4:12 pm