Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sert futbola hazır olun

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Sert futbola hazır olun Imgleft500/500Sert futbola hazır olun Emptybarbleue  (500/500)

Sert futbola hazır olun Empty Sert futbola hazır olun

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Paz Şub. 14, 2010 5:22 am

Fenerbahçe, kupa yarı finalinde eşleştiği Manisaspor'a bugün ligde konuk olurken, teknik direktör Daum futbolcularını rakibin sert oynayabileceği yönünde uyardı.

Süper Lig’de liderliğini sürdüren, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanşında Bursaspor’a kötü bir futbolla 3-1 yenilmesine karşın, adını yarı finale yazdıran Fenerbahçe, Manisaspor deplasmanında 3 puan arıyor. Son çalışmasını dün sabah Samandıra’da yapan Kanarya, akşam üzeri özel bir uçakla İzmir’e uçup buradan otobüsle Manisa’ya geçti. Antrenman öncesinde bir toplantı yapan teknik direktör Daum’un, futbolcularını sertlik konusunda uyardığı belirlendi. Alman hocanın, “Bir hayli sert bir maç olmasını bekliyorum. Alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren rakibimizin sert futboluna hazırlıklı olun. Hem kendinizi sakatlıktan koruyun hem de kart görmekten kaçının.

Sert futbola hazır olun Fft1mm880454

‘Kayıp istemiyorum’
    Bu zorlu maratonda kayıp yaşamak istemiyorum. İnanıyorum ki, Bursaspor maçındaki futboldan dersler çıkardınız. Sizler lider takımın oyuncularısınız ve buna göre oynamalısınız” dediği öğrenildi. Fenerbahçe’de cezalı Güiza ile sakatlar Uğur, Ali Bilgin, Lugano ve Deivid, Manisa’ya götürülmedi. Bugünkü mücadele, Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finali’nde birbirlerine rakip olan iki takım açısından, bu maçların bir provası özelliğini de taşıyor.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:57 pm