Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al-dık bi-le!

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Al-dık bi-le! Imgleft500/500Al-dık bi-le! Emptybarbleue  (500/500)

Al-dık bi-le! Empty Al-dık bi-le!

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Paz Ocak 17, 2010 6:32 am

Kayseri Yönetimi, “Sat-ma-ya-ca-ğız” demiş, bu sözü bilbordlara taşımıştı. Aziz Yıldırım almaya kararlıydı. Ve Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal, Fenerbahçe'de buluştu.
    Al-dık bi-le! Fft1mm847675
    Bundan yaklaşık 3 sene öncesi... 4 büyük kulüp, Kayserispor’un iki yıldızı Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ı transfer edebilmek için büyük uğraş veriyor, Sarı-Kırmızılılar, “Nuh” diyor, “Peygamber” demiyordu. 25 Haziran 2007’de Kayseri’deki bilbordlar, “Yıldızlar yere inmedi, göklerde kaldı. Anadolu’nun yükselen yıldızı Kayserispor. Sat-ma-ya-ca-ğız” yazısı ile Topuz ve Gökhan fotoğraflarıyla donatılmıştı. Aynı afişler Saracoğlu, Sami Yen ve İnönü’nün çevresindeki bilbordlara da konmuştu. Aziz Yıldırım ise ne olursa olsun, bu iki futbolcuyu almaya kararlıydı. Kayseri’nin direncini ilk kıran Trabzon oldu ve 1.5 yıl önce Gökhan’ı renklerine bağladı.

1.5 yıl sonra...
    Bir yıl sonra da Mehmet Topuz Fenerbahçe’deydi. Aradan 6 ay daha geçti... Gökhan Ünal’ı Kayseri’den alamayan Aziz Yıldırım, onu Trabzon’dan transfer ederek, Fenerbahçeli yaptı. Kayseri Yönetimi’nin, “Sat-ma-ya-ca-ğız” dediği Topuz ile Gökhan, artık Sarı-Lacivertli forma altında birlikte top koşturacaktı
    Al-dık bi-le! Fft30mm848091
    Gökhan kampta
    Gökhan dün gece geç saatlerde Antalya kampına katıldı. Golcü oyuncu, “Trabzon taraftarıyla sorun yaşadım ama bunlar doğal şeyler. Bana yardımcı olan Başkan Sadri Şener’e teşekkür ederim. Yaşım 28, Fenerbahçe’ye biraz geç geldim ancak kendimi hırslı ve çok güçlü hissediyorum. Burada milli takımdan arkadaşlarım var. Bana destek olan Alex ve Emre’ye de teşekkür ederim” dedi. Bugün idmanlara başlayacak Gökhan’a, Anelka’nın forma numarası olan 39 verildi.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 3:27 pm