Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fikstüre çok güvenmiyor!

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Fikstüre çok güvenmiyor! Imgleft500/500Fikstüre çok güvenmiyor! Emptybarbleue  (500/500)

Fikstüre çok güvenmiyor! Empty Fikstüre çok güvenmiyor!

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Ptsi Ara. 28, 2009 6:22 am

Büyük fikstür avantajına sahip olduklarını vurgulayan Volkan, “Ancak futbol kağıt üstünde oynanmıyor. Önemli olan bunu nasıl değerlendirdiğinizdir” dedi.
    Fikstüre çok güvenmiyor! Fft1mm824741
    Kaleci Volkan’dan şampiyonluk konusunda iddialı sözler. Ligin ikinci yarısında büyük bir fikstür avantajına sahip olduklarını vurgulayan milli file bekçisi, “Çok az sayıda deplasmanımız var. Ankara’yı zaten deplasman olarak görmemek lazım. Çünkü orada da taraftar desteğimiz çok fazla. Diğer maçlarımız da İstanbul’da. Evet, fikstür avantajımız çok büyük ama önemli olan bunu bizim ne kadar değerlendirdiğimiz. Çünkü futbol, kağıt üstünde oynanmıyor.
    ‘Tam tersi de olabilirdi’
    Sonucu sizin sahada yaptıklarınız belirler. Tam tersi de olabilirdi. Yani İstanbul’da 4 maçımız olup, diğerlerini deplasmanda oynayabilirdik. Ancak bizim bu sene konsantrasyonumuz şampiyon olmak. Sezon başında başkanımızın verdiği bir söz var ve bu sözün gereğini yapıp, şampiyon olacağız. Takımın nasıl bir yapıya sahip olduğunu bildiğim için, bu hedefe ulaşacağımızdan eminim. İnşallah verilen sözleri yerine getireceğiz” dedi.

‘Futbolun içinde var’
    İlk yarıda istikrarsız bir grafik çizdiklerini kaydeden Volkan, “İkinci yarıda da istemediğimiz sonuçlar alabiliriz. Çünkü 34 maçlık uzun bir maratonda mücadele ediyoruz. Önemli olan düşüş yaşadığımızda sorunları belirleyip bir an önce çıkış yakalayabilmektir. Bu tür olumlu ve olumsuz tablolar, futbolun içinde var. Futbolda önemli olan sezon sonu, amaç da şampiyonluktur. 7 senedir Fenerbahçe’deyim, grafiğimizin sürekli yukarı çıktığı bir sezon görmedim, yaşamadım. Bu, her kulüp için geçerli” derken, kendi performansı hakkında şöyle konuştu:

Özel hayatın artıları
    “Sezona iyi başladım ama son 4-5 haftalık periyotta gerektiği kadar iyi olmadığımı düşünüyorum. Bu, biraz da yorgunluktan olabilir. Bir futbolcu sezonda 34 maç oynarken, ben şimdiden 40’a yaklaştım. Ama genel anlamda geçen yıllara oranla daha iyi bir grafik çizdiğimi söyleyebilirim. Bu da özel hayatımdaki gelişmelerle ilgili olumlu bir sonuç. Seviyeli ve çok güzel bir beraberliğim var. İnsanın hayatında ikinci bir kişinin olması, iki göz yerine dört gözle hayata bakıp değerlendirmesi çok farklı. Ben de şu anda yalnız olmamanın güzelliklerini yaşıyorum. Bu da performansımı artırıyor.”

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:41 pm