Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen Sitemize Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız
Fener Bahce İçin 30sn Üye Olmak Çok Mu ?
www.fenerbahcetaraftar.tr.cx

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazım cezayı önemsememiş

__SeHZaDe__
    __SeHZaDe__
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 7522
    Rep Puanı : 7

Kişi sayfası
    Seviye:
    Kazım cezayı önemsememiş Imgleft500/500Kazım cezayı önemsememiş Emptybarbleue  (500/500)

Kazım cezayı önemsememiş Empty Kazım cezayı önemsememiş

Mesaj tarafından __SeHZaDe__ Paz Ara. 27, 2009 4:16 pm

4 maçlık cezadan şikayetim yok. Hakeme küfür etmişim. İngiltere'de hakemler, 'dikkatli konuş' diye geçiştirir
    Kazım cezayı önemsememiş Fft1mm824036
    Beşiktaş derbisinde oyundan atılan ve ardından PFDK tarafından 4 maç cezaya çarptırılan Kazım’dan savunma. İngiltere’nin Skysport Televizyonu’nda cumartesi sabahları 09:00-12:00 saatleri arasında canlı yayınlanan Soccer AM programına konuk olan genç futbolcu, oyundan atılması konusunda “Hakeme küfür ettiğimi söylüyorlar. İngiltere’de hakemler, ‘dikkatli konuş’ deyip geçiştirir” derken, “Neden 4 maç” sorusuna, “Tünelde küfür etmeye devam ettiğim için” yanıtını verip ekledi, “Cezadan hiçbir şikayetim yok.” Programa takım arkadaşlarının imzaladığı bir futbol topu armağan eden Kazım, “İşte bu Roberto Carlos’un imzası” derken, ekrana anneannesiyle Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaretleri sırasında çekilen fotoğraf yansıyınca, “Amerika Başkanı için ışıklar yanmış. Bir de bizim için yandı. Takımdan da sadece Alex ziyaret etmiş Dolmabahçe Sarayı’nı” açıklamasını yaptı. Yaptığı araba kazası sırasında kemer takmadığını itiraf eden Kazım, “Herkese kemer takmasını öneriyorum. Kolumda vida var. Bacaklarıma birşey olmadığı için şanslıyım” diye konuştu.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 3:27 pm